L'Oréal Mythic Oil Nourishing Oil zorgt voor een schitterende glans, bescherming van vocht en kroezen tot wel 48 uur. De olie bevat een verrijkte formule met oliën van avocado en druivenpitten. Voedt het haar en verzacht het tot in de punten, zonder het haar te verzwaren. Geschikt voor alle haartypen. Breng de olie gelijkmatig over de haarlengten op handdoekdroog haar na het wassen, om het haar goed doorkambaar te maken en voor of na föhnen glans te geven. Niet uitspoelen.
Wil je wat meer informatie over de verschillende lijnen? Bekijk dan eens onze L'Oréal pagina. Hier zie je o.a. productlijnen als L'Oréal Tecni Art.Of bent u opzoek naar een shampoo? Bekijk dan nu L'Oréal Shampoo. Lekkere shampoo gevonden? Voeg gelijk een L'Oréal Conditioner toe aan je winkelmandje. Wilt u gaan voor de ultime verzorging ga neem dan ook een L'Oréal Masker!
Extra informatie
Inhoud | |
---|---|
Categorie | |
Haartype | |
Productlijn | |
Merk | |
Product soort |
Klantenreviews
- Review door Marike
-
Voldoet aan mijn verwachting Prijs - kwaliteit Informatie en klantenservice Snelheid van levering Dit product kan ik aanbevelen - Review door Jacqueline
-
Voldoet aan mijn verwachting Prijs - kwaliteit Informatie en klantenservice Snelheid van levering Dit product kan ik aanbevelen - Review door Crien
- Doet wat het beloofd! (Geplaatst op 24-03-2020)
- Review door Marleen Dewandeleer
- Zeer goed product, ik gebruik het dagelijks (Geplaatst op 29-11-2018)
- Review door Ida Kostense
-
Over de haarproducten die ik van L'Oréal gebruik, ben ik zeer tevreden.
Mijn droge haar worden door deze producten goed gevoed. (Geplaatst op 31-08-2018) - Review door Maaike
- Een heel fijn product. Het geeft voeding aan je haar en maakt het minder pluizig. (Geplaatst op 06-05-2018)
- Review door Esther
- Heerlijke olie die erg lekker ruikt. Ideaal om je haar te verwennen, maar ook om je haar te modelleren als het pluist of alle kanten op staat en je "s morgens weinig tijd hebt. Het voelt niet vet aan, maar je haar gaat er prachtig van glanzen. Al aan veel vriendinnen cadeau gedaan en die willen ook niks anders meer. (Geplaatst op 22-09-2017)
- Review door Trudy
- Heerlijk ruikende olie die het haar niet vet maakt (Geplaatst op 06-06-2017)
- Review door J. van der Steen
- Het is een heerlijk produkt. Mijn haar wordt mooi glad en zacht. Is niet vet. (Geplaatst op 21-02-2017)
- Review door Evelyne
- Heel goed product (Geplaatst op 30-11-2016)
Schrijf uw eigen review
Als je een bestelling plaatst, kun je kiezen uit betaling met iDeal, Mistercash, Creditcard, PayPal of Betaal na Ontvangst (achteraf betalen). Je kunt je pakket thuis laten bezorgen door DHL (PostNL in België) of ophalen bij één van onze servicepunten.
Als je voor 22.00 uur je bestelling plaatst word je order op werkdagen nog dezelfde dag verstuurd. Mocht een artikel onverhoopt toch niet leverbaar zijn, dan zullen we je hiervan op de hoogte brengen.
Mocht je niet tevreden zijn met je aankoop dan kun je deze (mits ongebruikt) binnen 30 dagen retourneren.
Bestellen.
Of heb je vragen? Bel:0031-(0)85 2100 203 Of mail ons naar: klantenservice@myhair.com
